رفتن به محتوای اصلی

amozeh

در دنیای امروز و همزمان با توسعه تکنولوژی، کاربران مدارس (مدیران مدرسه، معلمان، دانش آموزان و اولیای آنها)، انتظار دارند تا فراتر از محدودیت‌های زمانی و مکانی، با یکدیگر در ارتباط باشند. سامانه هوشمند مدیریت آموزش آموزه یک نرم افزار تحت وب جهت تعامل آنلاین بین مدارس، ادارات آموزش و پرورش، معلمان، دانش آموزان و اولیای دانش آموزان با سطوح دسترسی متفاوت و تحلیل و ارزیابی فعالیت مستمر آموزشی در مدارس می باشد. مدیر، معلمان و اولیاء با آموزه توانایی نظارت، کنترل و پیگیری تمامی فعالیت های مرتبط با دانش آموزان و مدرسه را دارند.
بخش های اصلی سامانه جامع مدیریت آموزش آموزه

بخش های آموزه

معرفی آموزه

یک مدرسه نیازمند سامانه ای یکپارچه و جامع برای مدیریت مدرسه می باشد، از این جهت که در کنار تمام جنبه های مربوط به مدیریت آنلاین مدرسه، حفظ ارتباط آموزشی و اعتماد والدین را به همراه آورد. 

سامانه هوشمند مدیریت آموزش آموزه یک سامانه جامع و یکپارچه مدیریت مدرسه است که تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه (اول و دوم) را پوشش می دهد. آموزه پلتفرمی هوشمندانه برای مدیریت یکپارچه‌ی مدرسه می باشد که برای مدیریت بخش های مدرسه، راهکاری هوشمندانه ارائه می کند و به شما کمک می‌کند تا در قالب یک سامانه تمامی فعالیت ها و فرآیندهای مدرسه‌تان را به شکل کاملا خودکار و بصورت آنلاین در کوتاهترین زمان مدیریت کنید. آموزه تمام آنچیزی است که یک مدیر مدرسه برای افزایش کیفیت سیستم آموزشی مدرسه خود به آن نیاز دارد را ارائه می کند.

 

 

مطالب آموزشی

در این قسمت آموزشها و مطالبمرتبط با کلاس های آنلاین و آموزش مجازی قرار داده می شود.

گالری تصاویر

فرم ارتباط با ما

برای ارتباط با ما می توانید از فرم زیر استفاده کنید. پرکردن تمام فیلدها ما را در ارتباط های بعدی با شما کمک خواهد کرد.